Other countries

 

BELGIA / BELGIUM:

Rupel Boom:
Gemeentelijk Parkstadion:
02.09.2018: Rupel Boom v Heist

 

DANMARK / DENMARK:

Aalborg BK:
Nordjyske Arena:
26.05.2016: Aalborg BK v FC Midtjylland

Boldklubben Frem af 1886 (BK Frem):
Valby Idrætspark:
16.06.2002: BK Frem v Herfølge

Frederikshavn fI:
Frederikshavn Stadion:
27.05.2016: Frederikshavn fI v Aalborg BK III

Fremad Amager:
Sundby Idrætspark:
14.11.2004: Fremad Amager v BK Frem

Køge BK:
Køge Stadion:
18.06.2005: Køge BK v BK Frem 

 

 

ITALIA / ITALY:

ASD Trastevere:
Trastevere Stadium:
03.03.2019: ASD Trastevere v US Ladispoli

SS Lazio:
Stadio Olimpico:
02.03.2019: SS Lazio v AS Roma

 

 

IRLAND / REPUBLIC OF IRELAND:

Drogheda United:
United Park:
22.02.2019: Drogheda United v Cobh Ramblers

Dundalk:
Oriel Park:
16.03.2018: Dundalk v Waterford

St. Patrick’s Athletic:
Richmond Park:
25.02.2019: St. Patrick’s Athletic v Finn Harps

 

NORD-IRLAND / NORTHERN IRELAND:

Ballyclare Comrades:
Dixon Park:
23.02.2019: Ballyclare Comrades v Knockbreda

Carrick Rangers:
Taylors Avenue:
29.12.2017: Carrick Rangers v Ballinamallard United

Cliftonville:
Solitude:
30.12.2017: Cliftonville v Coleraine

Crusaders:
Seaview:
17.023.2018: Crusaders v Dungannon Swifts

Glentoran:
The Oval:
12.11.2016: Glentoran v Coleraine

Linfield / Northern Ireland:
Windsor Park:
11.11.2016: Northern Ireland v Azerbaijan

 

 

POLEN / POLAND:

Gryf Wejherowo:
Stadion WKS Gryf Wejherowo:
03.08.2019: Gryf Wejherowo v GKS Katowice

Legia Warszawa:
Polish Army Stadium:
18.08.2019: Legia Warszawa v Zaglebie Lubin

Polonia Warszawa:
Konwiktorska Stadium:
17.08.2019: Polonia Warszawa v Huragan Morag

 

 

SKOTTLAND / SCOTLAND:

Aberdeen:
Pittodrie:
09.04.2017: Aberdeen v Rangers

Airdrieonians:
Excelsior Stadium:
13.04.2019: Airdrieonians v Stenhousemuir

Albion Rovers:
Cliftonhill:
02.01.2018: Albion Rovers v Airdieonians

Alloa Athletic:
Recreation Park:
02.01.2016: Alloa Athletic v Falkirk

Arthurlie:
Dunterlie Park:
14.05.2018: Arthurlie v Hurlford United

Ashfield:
Saracen Park:
07.04.2018: Ashfield v Bellshill Athletic

Auchinleck Talbot:
Beechwood Park:
17.04.2019: Auchinleck Talbot v Irvine Meadow XI

Ayr United:
Somerset Park:
10.08.2016: Ayr United v Aberdeen

Blackburn United:
New Murrayfield Park:
02.01.2018: Blackburn United v Pumpherston

Blochairn Star:
Glenconner Park:
31.12.2015: Blochairn Star v St. Roch’s

Cambuslang Rangers:
Somervell Park:
08.04.2017: Cambuslang Rangers v Lesmahagow

Camelon Juniors:
Carmuirs Park:
30.03.2019: Camelon Juniors v Edinburgh United

Dumbarton:
Dumbarton Football Stadium:
13.05.2018: Dumbarton v Alloa Athletic

Dundee FC:
Dens Park:
19.08.2016: Dundee v Hamilton Academical
08.09.2019: Dundee v Elgin City

Dundee United:
Tannadice Park:
20.03.2016: Dundee United v Dundee

Dunfermline Athletic:
East End Park:
29.03.2019: Dunfermline Athletic v Ayr United

Falkirk:
Falkirk Stadium:
18.03.2016: Falkirk v Rangers

Forres Mechanics:
Mosset Park:
03.01.2016: Forres Mechanics v Wick Academy

Fraserburgh:
Bellslea Park:
07.09.2019: Fraserburgh v Forres Mechanics

Greenock Morton:
Cappielow Park:
27.10.2015: Greenock Morton v St. Johnstone

Hamilton Academical:
New Douglas Park:
30.12.2015: Hamilton Academical v Inverness Caledonian Thistle

Hawick Royal Albert:
Albert Park:
28.03.2018: Hawick Royal Albert v Vale of Leithen

Heart of Midlothian:
Tynecastle Park:
30.03.2019: Heart of Midlothian v Aberdeen

Hibernian:
Easter Road:
03.04.2019: Hibernian v Kilmarnock

Hill of Beath Hawthorn:
Keir’s Park:
19.03.2016: Hill of Beath Hawthorn v Linlithgow Rose

Johnstone Burgh:
Keanie Park:
24.04.2019: Johnstone Burgh v St. Anthony’s

Larkhall Thistle: 
Gasworks Park:
13.04.2019: Larkhall Thistle v Benburb

Linlithgow Rose:
Prestonfield:
17.08.2016: Linlithgow Rose v Broxburn Athletic
30.03.2019: Linlithgow Rose v Jeanfield Swifts

Montrose:
Links Park:
06.09.2019: Montrose Roselea v Banchory St. Ternan

Motherwell:
Fir Park:
30.12.2015: Motherwell v St. Johnstone

Nairn County:
Station Park:
06.07.2018: Nairn County v Inverness Caledonian Thistle

Partick Thistle:
Firhill:
08.05.2018: Partick Thistle v Motherwell

Peebles Rovers: 
Whitestone Park:
31.03.2019: Peebles Rovers v Newtongrange Star

Pollok:
Newlandsfield Park:
24.04.2017: Pollok v Kirkintilloch Rob Roy

Queen of the South:
Palmerston Park:
03.04.2018: Queen of the South v Falkirk

Queens Park:
Hampden Park:
14.04.2019: Aberdeen Celtic (@ Hampden Park)

Raith Rovers:
Stark’s Park:
19.03.2016: Raith Rovers v Hibernian

Rangers:
Ibrox:
07.04.2012: Rangers v St. Mirren

Ross County: 
Victoria Park:
05.04.2019: Ross County v Dundee United

St. Mirren:
St. Mirren Park:
05.09.2019: Scotland U21 v San Marino U21 (@ St. Mirren)

Stenhousemuir:
Ochilview Park:
08.04.2018: Crownpoint United v Overlee Partizans (@ Stenhousemuir)

Tranent Juniors:
Foresters Park:
16.04.2019: Tranent Juniors v Tynecastle

Wanderers:
Bignold Park:
09.07.2018: Wanderers v Harray

 

 

SPANIA / SPAIN:

UD Las Palmas:
Estadio Insular:
10.09.2000: UD Las Palmas v Deportivo Alaves
23.09.2000: UD Las Palmas v Real Valladolid
28.10.2000: UD Las Palmas v Racing Santander

 

 

SVERIGE / SWEDEN:

Billingsfors IK:
Lövasvallen:
31.05.2019: Ärtemarks IF / Billingsfors IK v Dals Långeds IK

Falkenbergs FF:
Falkenberg Arena:
20.10.2019: Falkenbergs FF v AIK

Groheds IF: 
Grohedsvallen:
30.05.2019: Groheds IF v IFK Lane

Helsingborgs IF:
Olympia:
15.05.2019: Helsingborg v AIK

IFK Göteborg:
Gamla Ullevi:
27.09.2018: IFK Göteborg v AIK

IFK Strömstad:
Strömsvallen:
09.08.2019: IFK Strömstad v Hogstorps IF

IFK Uddevalla:
Kamratgården:
24.02.2018: IK Oddevold v AIK (@ IFK Uddevalla)

IK Oddevold:
Rimnersvallen:
30.05.2019: IK Oddevold v Kristianstad FC
Kamratgården:
24.02.2018: IK Oddevold v AIK (@ IFK Uddevalla)

Kungshamns IF:
13.09.2019: Kungshamns IF v IK Svane

Lysekils AIK:
Gullmarsvallen:
30.05.2019: Lysekils AIK v Håfreströms IF

Vänersborgs FK:
Vänersvallen:
03.10.2019: Vänersborgs FK v IFK Åmål

 

 

TSJEKKIA / CZECH REPUBLIC:

Aritma Praha:
Areal Aritmy:
05.05.2018: Aritma Praha v Slaboj Cesky Krumlov

Slavia Praha:
Eden Arena:
05.05.2018: Slavia Praha v Viktoria Plzen

Sparta Praha:
Stadion Letná:
04.05.2018: Sparta Praha v Fastav Zlín

 

 

WALES:

Abergavenny Town:
Pen-Y-Pound Stadium:
15.08.2018: Abergavenny Town v Monmouth Town

Aberystwyth Town:
Park Avenue:
04.01.2019: Aberystwyth Town v Connahs Quay Nomads

Barry Town United:
Jenner Park:
19.08.2018: Barry Town United v Bala Town

Caernarfon Town:
The Oval:
13.01.2017: Caernarfon Town v Denbigh Town

Cardiff Met: 
Cyncoed Campus:
31.12.2018: Cardiff Met v Barry Town United

Conwy Borough:
Y Morfa:
03.01.2018: Conwy Borough v Llandudno Albion

Goytre United:
Glenhafod Park:
11.01.2019: Goytre United v Briton Ferry Llansawel

Llandrindod Wells:
The Broadway:
01.09.2017: Llandrindod Wells v Llanfair United

Newport City:
Newport Stadium:
31.08.2018: Newport City v Brecon Northcote

Newtown:
Latham Park:
30.12.2019: Newtown v Aberystwyth Town

Prestatyn Town:
Bastion Gardens:
05.01.2018: Prestatyn Town v The New Saints

Rhayader Town: 
The Weirglodd:
29.12.2019: Rhayader Town v Hay St. Mary’s

Rhyl:
Belle Vue:
12.04.2019: Rhyl v Conwy Borough

Ton Pentre: 
Ynys Park:
28.12.2018: Ton Pentre v Haverfordwest County

Treharris Athletic Western:
Athletic Ground:
27.04.2016: Treharris Athletic Western v Panteg

 

 

 

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg