Kronologisk UK / Chronological UK – Part 2: 2016-20??

 

2016/17:
10.08.2016: Ayr United v Aberdeen
11.08.2016: Bristol Rovers v Cardiff City
12.08.2016: FC United of Manchester v Stockport County
13.08.2016: Minehead v Uphill Castle
14.08.2016: Irchester United v Thrapston Town
15.08.2016: Chatham Town v Tooting & Mitcham United
16.08.2016: Desborough Town v Leicester Nirvana
17.08.2016: Linlithgow Rose v Broxburn Athletic
18.08.2016: Royton Town v Dukinfield Town
19.08.2016: Dundee v Hamilton Academical
20.08.2016: Chester-le-Street Town v Marske United
21.08.2016: Cray Valley PM v Hastings United
22.08.2016: Hednesford Town v Marine
23.08.2016: AFC Fylde v Salford City
24.08.2016: Malvern Town v Bewdley Town
25.08.2016: West Ham United v Astra Giurgiu
26.08.2016: Ramsbottom United v Burscough
27.08.2016: Thorne Colliery v Harworth Colliery
28.08.2016: Sunderland U23 v Southampton U23
29.08.2016: Stockton Town v Easington Colliery
29.08.2016: Tadcaster Albion v Farsley Celtic
29.08.2016: Redcar Athletic v Windscale
30.08.2016: Gillingham Town v Bridport
31.08.2016: Annfield Plain v Richmond Town
11.11.2016: Northern Ireland v Azerbaijan
12.11.2016: Glentoran v Coleraine
13.11.2016: Chesterfield v Sheffield United
14.11.2016: Winsford United v Hanley Town
15.11.2016: Solihull Moors v Yeovil Town
26.12.2016: Wingate & Finchley v Staines Town
27.12.2016: Walton & Hersham v Westfield
27.12.2016: AFC Croydon Athletic v Cray Valley PM
27.12.2016: Binfield v Ascot United
29.12.2016: Ilkeston U21 v Boston United U21 (@ Basford United)
30.12.2016: Gresley v Stocksbridge Park Steels
31.12.2016: AFC Wulfrunians v Sporting Khalsa
31.12.2016: Alvechurch v Quorn
01.01.2017: Hampton & Richmond Borough v Hemel Hempstead Town
02.01.2017: Dorking v Chessington & Hook United
02.01.2017: Godalming Town v Three Bridges
03.01.2017: West Auckland Town v Shildon
04.01.2017: Blyth Town v Team Northumbria
05.01.2017: Doncaster Rovers v Portsmouth
06.01.2017: Newark Town v Bilsthorpe
07.01.2017: Goole v Lancaster City
08.01.2017: Middlesbrough v Sheffield Wednesday
09.01.2017: Team Northumbria v Stockton Town
10.01.2017: Wellingborough Town v Harborough Town
11.01.2017: Gateshead v Kilmarnock
11.01.2017: Penrith v Newcastle Benfield
12.01.2017: Reading v Queens Park Rangers
13.01.2017: Caernarfon Town v Denbigh Town
14.01.2017: Ripon City v Rothwell
15.01.2017: Westfield United v Southey Wolves @ Millmoor
16.01.2017: Herne Bay v Dover Athletic
06.04.2017: Witton Albion v Spalding United
07.04.2017: Brandon United v Esh Winning
08.04.2017: Cambuslang Rangers v Lesmahagow
09.04.2017: Aberdeen v Rangers
11.04.2017: Cinderford Town v Cambridge City
12.04.2017: Coxhoe Athletic v Sunderland West End
13.04.2017: Campion v Dronfield Town
14.04.2017: Garforth Town v Staveley Miners Welfare
14.04.2017: Harrogate Railway Athletic v Pickering Town
14.04.2017: Knaresborough Town v Pontefract Collieries
15.04.2017: Rossington Main v Hall Road Rangers
15.04.2017: Armthorpe Welfare v Hemsworth Miners Welfare
15.04.2017: Selby Town v Penistone Church
16.04.2017: Ashton Athletic v Squires Gate
16.04.2017: Ashton Town v Stockport Town
17.04.2017: Atherton Collieries v AFC Darwen
17.04.2017: Trafford v Colwyn Bay
17.04.2017: Maine Road v Abbey Hey
18.04.2017: Ilfracombe Town v Fremington
19.04.2017: South Normanton Athletic v Holbrook Sports
20.04.2017: Chadderton v City of Liverpool FC
21.04.2017: Norwich City v Brighton & Hove Albion
22.04.2017: Newhall United v Cromford
23.04.2017: FC Bush v New River (@ Henry Barrass Stadium)
24.04.2017: Pollok v Kirkintilloch Rob Roy
25.04.2017: Spennymoor Town v Nantwich Town
26.04.2017: Thurrock v AFC Hornchurch
27.04.2017: Bewdley Town v Wellington Amateurs
28.04.2017: Bedfont Sports v Spelthorne Sports
29.04.2017: Brodsworth Welfare v Bawtry Town
30.04.2017: Charlton Athletic v Swindon Town

2017/18:
14.08.2017: Dorchester Town v Basingstoke Town
15.08.2017: Cradley Town v Dudley Town
16.08.2017: Seaton Delaval Amateurs v Gateshead Rutherford
17.08.2017: St. Helens Town v Abbey Hulton United
18.08.2017: Sheringham v Walton United
19.08.2017: Percy Main Amateurs v Wallington
19.08.2017: Sunderland v Leeds United
20.08.2017: Quorn v AFC Mansfield
21.08.2017: Stourbridge v Nantwich Town
22.08.2017: Thornaby v Heaton Stannington
23.08.2017: Prudhoe Town v Windscale
24.08.2017: Newcastle Benfield v Guisborough Town
25.08.2017: Aveley v Witham Town
26.08.2017: Salts v Wakefield City
27.08.2017: Horden Colliery Welfare v Hartlepool United ‘Legends’
28.08.2017: Shildon v West Auckland Town
28.08.2017: Darlington v Spennymoor Town
29.08.2017: Squires Gate v Barnoldswick Town
30.08.2017: Houghton Main v Swinton Athletic
31.08.2017: England U20s v Netherlands U20s
01.09.2017: Llandrindod Wells v Llanfair United
02.09.2017: Vauxhall Motors v Heswall
02.09.2017: Tranmere Rovers v Dover Athletic
03.09.2017: Romulus v Kettering Town
04.09.2017: Carnforth Rangers v Cartmel & District
05.09.2017: Chippenham Town v Gloucester City
06.09.2017: Darlington Railway Athletic v Tow Law Town
26.12.2017: Tooting & Mitcham United v Dulwich Hamlet
27.12.2017: Steyning Town v Storrington
28.12.2017: Crystal Palace v Arsenal
29.12.2017: Carrick Rangers v Ballinamallard United
30.12.2017: Cliftonville v Coleraine
01.01.2018: Colwyn Bay v Bamber Bridge
02.01.2018: Albion Rovers v Aidrieonians
02.01.2018: Blackburn United v Pumpherston
03.01.2018: Conwy Borough v Llandudno Albion
05.01.2018: Prestatyn Town v The New Saints
06.01.2018: Robin Hood Athletic v Hartshead
07.01.2018: Shrewsbury Town v West Ham United
08.01.2018: Tower Hamlets v Sawbridgeworth Town
09.01.2018: Heybridge Swifts v AFC Hornchurch
11.01.2018: Winchester City v Southampton
12.01.2018: Newton Abbot Spurs v Bovey Tracey
15.01.2018: Tottenham Hotspur U23 v Everton U23
15.01.2018: Haringey Borough v AFC Hornchurch
16.01.2018: Canvey Island v Heybridge Swifts
17.03.2018: Crusaders v Dungannon Swifts
27.03.2018: Marine v Nantwich Town
28.03.2018: Hawick Royal Albert v Vale of Leithen
29.03.2018: Blackburn Rovers v Bradford City
30.03.2018: Sheffield Wednesday v Preston North End
30.03.2018: Tamworth v North Ferriby United
31.03.2018: Didcot Town v Cinderford Town
01.04.2018: Rangers Legends v Pompey Legends (@ AFC Portchester)
02.04.2018: AFC Varndeanians v St. Francis Rangers
02.04.2018: Whitehawk v Havant & Waterlooville
03.04.2018: Queen of the South v Falkirk
04.04.2018: Cheadle Town v Stockport Town
05.04.2018: Carlton Town v Corby Town
06.04.2018: Stanway Rovers v Coggeshall Town
07.04.2018: Ashfield v Bellshill Athletic
08.04.2018: Crownpoint United v Overlee Partizans (Scottish Amateur Sunday Trophy semi final @ Stenhousemuir)
09.04.2018: Lincoln United v Basford United
11.04.2018: Gateshead Leam Rangers v Sunderland West End
12.04.2018: Bradford City v Shrewsbury Town
13.04.2018: Halstead Town v Woodbridge Town
14.04.2018: Hillingdon Borough v Bedford
15.04.2018: Beehive v Rio (@ Henry Barrass Stadium)
08.05.2018: Partick Thistle v Motherwell
09.05.2018: Ball Haye Green v Henley Town reserves
10.05.2018: Carharrack v St. Day
11.05.2018: Teignmouth v Liverton United
12.05.2018: Knutsford v Congleton Vale Rovers
13.05.2018: Dumbarton v Alloa Athletic
14.05.2018: Arthurlie v Hurlford United
15.05.2018: Cottesmore Amateurs v Hathern

2018/19:
06.07.2018: Nairn County v Inverness Caledonian Thistle
09.07.2018: Wanderers v Harray
10.08.2018: Ascot United v Camberley Town
11.08.2018: Sunderland RCA v Ryhope CW
12.08.2018: Coventry United v Rugby Town
13.08.2018: Chelmsford City v Dulwich Hamlet
14.08.2018: Shepshed Dynamo v Worksop Town
15.08.2018: Abergavenny Town v Monmouth Town
16.08.2018: Appleby Frodingham v Clay Cross Town
17.08.2018: Wroxham v Great Yarmouth Town
18.08.2018: Fareham Town v Shaftesbury
19.08.2018: Barry Town United v Bala Town
20.08.2018: Whitchurch Alport v 1874 Northwich
21.08.2018: Rochdale v Barnsley
22.08.2018: Cromer Town v Buxton
23.08.2018: Easington Colliery v Durham City
24.08.2018: Mickleover Sports v North Ferriby United
25.08.2018: Steeton v Atherton LR
26.08.2018: Romford v Baldock Town
27.08.2018: AFC Hayes v CB Hounslow United
27.08.2018: Slough Town v Dulwich Hamlet
27.08.2018: Barkingside v Southend Manor
28.08.2018: St. Just v West Cornwall
29.08.2018: Little Hopton v DRAM Community
30.08.2018: Irlam Steel v Walshaw Sports reserves
31.08.2018: Newport City v Brecon Northcote
01.09.2018: Tilbury v Basildon United
26.12.2018: Harrow Borough v Hendon
28.12.2018: Ton Pentre v Haverfordwest County
29.12.2018: Rhayader Town v Hay St. Mary’s
30.12.2018: Newtown v Aberystwyth Town
31.12.2018: Cardiff Met v Barry Town United
01.01.2019: Wimborne Town v Gosport Borough
02.01.2019: Met Police v Beaconsfield Town
04.01.2019: Aberystwyth Town v Connahs Quay Nomads
05.01.2019: Frome Town v Wimborne Town
06.01.2019: Lebeq v Cutters Friday
06.01.2019: Newport County v Leicester City
07.01.2019: Rushall Olympc v Barwell
08.01.2019: Shoreham v AFC Uckfield Town
09.01.2019: Northallerton Town v Jarrow
10.01.2019: Wombwell Town v Sheffield Bankers
11.01.2019: Goytre United v Briton Ferry Llansawel
12.01.2019: Dodworth Miners Welfare v Grimethorpe Sports
13.01.2019: Cudworth West End v Highstone Road
23.02.2019: Ballyclare Comrades v Knockbreda
29.03.2019: Dunfermline Athletic v Ayr United
30.03.2019: Camelon Juniors v Edinburgh United
30.03.2019: Heart of Midlothian v Aberdeen
30.03.2019: Linlithgow Rose v Jeanfield Swifts
31.03.2019: Peebles Rovers v Newtongrange Star
01.04.2019: Arsenal v Newcastle United
02.04.2019: Radcliffe v Kendal Town
03.04.2019: Hibernian v Kilmarnock
04.04.2019: Blyth FC v Stobswood Welfare (@ Ashington)
05.04.2019: Ross County v Dundee United
06.04.2019: Milnthorpe Corinthians v Millom
07.04.2019: Mill Hill v The Crown
08.04.2019: Crewe Alexandra U23 v Coventry City U23
08.04.2019: Silverdale Athletic v Leek CSOB (@ Stafford Rangers)
09.04.2019: Colne v Skelmersdale United
10.04.2019: Eccleshill United v Penistone Church
11.04.2019: Northwich Victoria v 1874 Northwich
12.04.2019: Rhyl v Conwy Borough
13.04.2019: Larkhall Thistle v Benburb
13.04.2019: Airdrieonians v Stenhousemuir
14.04.2019: Aberdeen v Celtic (@ Hampden Park)
15.04.2019: AFC Killingworth v Newcastle University
16.04.2019: Tranent Juniors v Tynecastle
17.04.2019: Auchinleck Talbot v Irvine Meadow XI
19.04.2019: Maldon & Tiptree v Great Wakering Rovers
19.04.2019: Halstead Town v Wivenhoe Town
20.04.2019: Ramsgate v Haywards Heath Town
22.04.2019: Southwick v Mile Oak
22.04.2019: Burgess Hill Town v Lewes
23.04.2019: Yorkshire Amateur v Hemsworth Miners Welfare
24.04.2019: Johnstone Burgh v St. Anthony’s

2019/20:
04.09.2019: Swinton Athletic v Wakefield AFC
05.09.2019: Scotland U21 v San Marino U21 (@ St Mirren)
06.09.2019: Montrose Roselea v Banchory St Ternan (@ Montrose)
07.09.2019: Fraserburgh v Forres Mechanics
08.09.2019: Dundee v Elgin City
09.09.2019: England U21 v Kosovo U21 (@ Hull City)
10.09.2019: Abbey Hey v Barnton

 

 

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg