hits
Hjem/Home Grounds visited Kronologisk kampliste UK Kart/Map

S-Z England

 

Saffron Walden Town:
Catons Lane:
29.03.2014: Saffron Walden Town v Long Melford

Salford City:
Moor Lane:
29.07.2014: Salford City v Chorley

Saltash United:
Kimberley Park:
26.11.2014: Saltash United v St. Blazey 

Salts:
Salts Sports Ground:
26.08.2017: Salts v Wakefield City 

Scarborough Athletic:
Queensgate:
02.10.2012: Scarborough Athletic v Parkgate (@Bridlington Town) 

Seaton Delaval Amateurs:
Wheatridge Park:
16.08.2017: Seaton Delaval Amateurs v Gateshead Rutherford 

Selby Town:
Flaxley Road:
15.04.2017: Selby Town v Penistone Church

Shaw Lane Aquaforce:
Shaw Lane:
04.04.2015: Shaw Lane Aquaforce v Heanor Town

Sheffield FC:
Coach and Horses Ground:
19.04.2011: Sheffield FC v Brigg Town

Sheffield United:
Brammall Lane:
18.09.2009: Sheffield United v Sheffield Wednesday 

Sheffield Wednesday: 
Hillsborough Stadium: 
30.03.2018: Sheffield Wednesday v Preston North End 

Shelley:
Storthes Hall Park:
09.07.2015: Shelley v AFC Emley 

Shepshed Dynamo: 
Butthole Lane (aka The Dovecote): 
14.08.2018: Shepshed Dynamo v Worksop Town 

Shepton Mallet:
West Shepton Playing Fields:
03.05.2016: Shepton Mallet v Cadbury Heath 

Sheringham:
Recreation Ground:
18.08.2017: Sheringham v Watton United 

Shildon:
Dean Street:
21.02.2014: Shildon v Bedlington Terriers 
28.08.2017: Shildon v West Auckland Town 

Sholing:
VT Sports Ground:
23.08.2013: Sholing v Blackfield & Langley

Shrewsbury Town:
New Meadow:
07.01.2017: Shrewsbury Town v West Ham United 

Skegness Town:
Burgh Road:
11.05.2016: Skegness Town v Wyberton 

Slough Town: 
Arbour Park: 
27.08.2018: Slough Town v Dulwich Hamlet 

Solihull Moors:
Damson Park:
15.11.2016: Solihull Moors v Yeovil Town

South Normanton Athletic:
Lees Lane:
19.04.2017: South Normanton Athletic v Holbrook Sports

South Shields:
Filtrona Park:
11.07.2015: South Shields v Darlington 1883

Southampton:
St. Mary's Stadium:
01.02.2015: Southampton v Swansea City

Southend United:
Roots Hall:
11.09.2009: Southend United v Leeds United
08.01.2011: Southend United v Chesterfield
30.03.2012: Southend United v Cheltenham Town

Southport:
Haig Avenue:
28.07.2012: Southport v Wigan Athletic XI

Spalding United:
Sir Halley Stewart Field (aka Black Swan Ground):
17.07.2015: Spalding United v Stamford

Spennymoor Town:
Brewery Field:
26.09.2012: Spennymoor Town v Billingham Town
25.04.2017: Spennymoor Town v Nantwich Town 

Squires Gate:
School Road:
29.08.2017: Squires Gate v Barnoldswick Town 

St. Albans City:
Clarence Park:
23.07.2012: St. Albans City v Luton Town 

St. Helens Town:
Ruskin Drive:
17.08.2017: St. Helens Town v Abbey Hulton United 

St. Ives Town:
Westwood Road:
28.08.2015: St. Ives Town v Norwich United 

St. Just: 
Lafrowda Park: 
28.08.2018: St. Just v West Cornwall 

Staines Town:
Wheatsheaf Park:
01.01.2012: Staines Town v Hampton & Richmond Borough
31.08.2015: Staines Town v Hampton & Richmond Borough

Stalybridge Celtic:
Bower Fold:
12.08.2014: Stalybridge Celtic v AFC Fylde

Stamford:
Wothorpe Road (Kettering Road):
17.08.2013: Stamford v Frickley Athletic

Stansted:
Hargrave Park:
20.10.2015: Stansted v Bowers & Pitsea 

Stanway Rovers: 
The Hawthorns: 
06.04.2018: Stanway Rovers v Coggeshall Town 

Staveley Miners Welfare:
Inkersall Road:
15.08.2014: Staveley Miners Welfare v Worksop Town 

Steeton: 
Cougar Park (aka Lawkholme Lane): 
25.08.2018: Steeton v Atherton LR 

Steyning Town:
The Shooting Field:
27.12.2017: Steyning Town v Storrington 

Sticker:
Burngullow Park:
26.03.2016: Sticker v Wadebridge Town

Stockport County:
Edgeley Park:
13.04.2014: AFC Fylde v Skelmersdale United (@Stockport County)

Stocksbridge Park Steels:
Bracken Moor Lane:
19.04.2014: Stocksbridge Park Steels v Kings Lynn Town

Stockton Town:
Bishopton Road West:
29.08.2016: Stockton Town v Easington Colliery

Stonehouse Town:
Oldends Lane:
12.03.2016: Stonehouse Town v Newent Town

Stourbridge:
War Memorial Athletic Ground:
05.01.2013: Stourbridge v Leamington 
21.08.2017: Stourbridge v Nantwich Town 

Stourport Swifts:
Walshes Meadow:
24.07.2014: Stourport Swifts v Stourbridge

Sunderland:
Eppleton Colliery Welfare Ground:
28.08.2016: Sunderland U23 v Southampton U23 
Stadium of Light:
19.08.2017: Sunderland v Leeds United 

Sunderland RCA: 
Meadow Park: 
11.08.2018: Sunderland RCA v Ryhope CW 

Sutton Coldfield Town:
Central Ground (Coles Lane):
29.12.2012: Sutton Coldfield Town v Kidsgrove Athletic 
03.09.2017: Romulus v Kettering Town (@ Sutton Coldfield Town)

Sutton United:
Borough Sports Ground (Gander Green Lane):
18.07.2012: Sutton United v Leyton Orient

Swanage Town & Herston:
Day's Park:
04.05.2016: Swanage Town & Herston v Cranborne

Swindon Supermarine:
Hunts Copse (The Webb's Wood Stadium):
12.01.2011: Swindon Supermarine v Halesowen Town

Swindon Town:
County Ground:
21.08.2011: Swindon Town v Oxford United

Tadcaster Albion:
Ings Lane:
29.08.2016: Tadcaster Albion v Farsley Celtic 

Tamworth: 
The Lamb Ground: 
30.03.2018: Tamworth v North Ferriby United 

Taunton Town:
Wordsworth Drive:
25.07.2014: Taunton Town v Bitton

Team Northumbria:
Coach Lane:
09.01.2017: Team Northumbria v Stockton Town 

Teignmouth: 
Coombe Valley: 
11.05.2018: Teignmouth v Liverton United 

Thatcham Town:
Waterside Park:
31.12.2011: Thatcham Town v Didcot Town

Thetford Town:
Mundford Road:
02.01.2014: Thetford Town v Ely City 

Thornaby:
Teesdale Park:
22.08.2017: Thornaby v Heaton Stannington 

Thorne Colliery:
Welfare Ground:
27.08.2016: Thorne Colliery v Harworth Colliery

Thurrock:
Ship Lane:
26.04.2017: Thurrock v AFC Hornchurch 

Tilbury: 
Chadfields: 
01.09.2018: Tilbury v Basildon United 

Tooting & Mitcham United:
Imperial Fields:
26.12.2017: Tooting & Mitcham United v Dulwich Hamlet 

Tottenham Hotspur:
White Hart Lane:
24.08.2014: Tottenham Hotspur v Queens Park Rangers
Hotspur Way:
15.01.2018: Tottenham Hotspur U23 v Everton U23 

Tow Law Town:
Ironworks Road:
22.08.2014: Tow Law Town v Esh Winning

Tower Hamlets:
Mile End Stadium:
08.01.2017: Tower Hamlets v Sawbridgeworth Town 

Trafford:
Shawe View:
17.04.2017: Trafford v Colwyn Bay 

Tranmere Rovers:
Prenton Park:
02.09.2017: Tranmere Rovers v Dover Athletic 

Truro City:
Treyew Road:
26.03.2016: Truro City v Sutton United

Tunbridge Wells:
Culverden Stadium:
15.04.2014: Tunbridge Wells v Holmesdale 

Vauxhall Motors:
02.09.2017: Vauxhall Motors v Heswall 

Walsall:
Bescot Stadium:
04.01.2013: Walsall v Portsmouth

Walsall Wood:
Oak Park:
31.03.2016: Walsall Wood v Rocester

Walton & Hersham:
Stompond Lane:
27.12.2016: Walton & Hersham v Westfield

Warrington Town:
Cantilever Park:
21.07.2014: Warrington Town v 1874 Northwich

Watford:
Vicarage Road:
12.09.2009: Watford v Barnsley

Wealdstone:
Grosvenor Vale:
23.02.2014: Wealdstone v Harrow Borough

Wednesfield:
Cottage Ground:
30.04.2015: Wednesfield v Sporting Khalsa

Welling United:
Park View Road:
30.08.2015: Erith & Belvedere v Carshalton Athletic

Wellingborough Town:
Dog & Duck Ground:
10.01.2017: Wellingborough Town v Harborough Town

West Auckland Town:
Darlington Road:
03.01.2017: West Auckland Town v Shildon

West Bromwich Albion:
The Hawthorns:
27.08.2001: West Bromwich Albion v Gillingham

West Didsbury & Chorlton:
Brookburn Road:
14.03.2016: West Didsbury & Chorlton v Abbey Hey

West Ham United:
Boleyn Ground:
03.01.2010: West Ham United v Arsenal
Olympic (London) Stadium:
25.08.2016: West Ham United v Astra Giurgiu

Westfield United:
Millmoor:
15.01.2017: Westfield United v Southey Wolves

Weymouth:
Wessex Stadium (Bob Lucas Stadium):
28.12.2014: Weymouth v Arlesey Town

Whickham:
The Glebe Sports Ground:
16.08.2015: Whickham v Padiham

Whitby Town:
Turnbull Ground:
01.04.2015: Whitby Town v FC United of Manchester 

Whitchurch Alport: 
Yockings Park: 
20.08.2018: Whitchurch Alport v 1874 Northwich 

Whitehawk: 
The Enclosed Ground: 
02.04.2018: Whitehawk v Havant & Waterlooville 

Whitley Bay:
Hillheads Park:
18.04.2014: Whitley Bay v Newcastle Benfield

Whitstable Town:
The Belmont Ground:
11.08.2015: Whitstable Town v Folkestone Invicta

Wigan Athletic:
Wigan Athletic Stadium (DW Stadium):
07.01.2016: Wigan Athletic v Gillingham

Willington:
Hall Lane:
12.08.2015: Willington v Brandon United

Winchester City:
The City Ground:
11.01.2018: Winchester City v Southampton 

Windsor FC:
Stag Meadow:
27.12.2011: Windsor FC v Egham Town

Wingate & Finchley:
Summers Lane:
26.12.2016: Wingate & Finchley v Staines Town

Winsford United:
Barton Stadium:
14.11.2016: Winsford United v Hanley Town

Winterton Rangers:
West Street:
03.04.2015: Winterton Rangers v Yorkshire Amateur

Witton Albion:
Wincham Park:
06.04.2017: Witton Albion v Spalding United

Wivenhoe Town:
Broad Lane:
27.08.2014: Wivenhoe Town v Brantham Athletic

Woking:
Kingfield Stadium:
09.10.2011: Hayes & Yeading United v Wrexham (@Woking)

Wokingham & Emmbrook:
Mill Lane:
31.08.2015: Wokingham & Emmbrook v Binfield (@Henley Town)

Wolverhampton Wanderers:
Molineux:
13.03.2016: Wolverhampton Wanderers v Birmingham City

Worcester City:
St. George's Lane:
01.04.2013: Worcester City v Oxford City

Workington:
Borough Park:
20.08.2013: Workington v Stockport County

Worksop Town:
Sandy Lane:
17.08.2011: Worksop Town v Stafford Rangers

Worsbrough Bridge Athletic:
Park Road:
15.03.2016: Worsbrough Bridge Athletic v Hemsworth Miners Welfare

Worthing:
Woodside Road:
12.04.2014: Worthing v Guernsey

Worthing United:
The Robert Albon Memorial Ground (Lyons Way):
12.04.2014: Worthing United v Pagham

Wrexham:
Racecourse Ground:
22.08.2015: Wrexham v Welling United 

Wroxham: 
Trafford Park: 
17.08.2018: Wroxham v Great Yarmouth Town 

Yaxley:
Leading Drove:
28.03.2014: Yaxley v Peterborough Northern Star

Yeovil Town:
Huish Park:
29.12.2014: Yeovil Town v Leyton Orient

York City:
Bootham Crescent:
04.01.2014: York City v Dagenham & Redbridge

 

Italics = The club's ground visited while watching groundsharing club or as neutral venue /
Kursiv = Klubbens hjemmebane er beskt i anledning hjemmekamp for en banedelende klubb, eller som nytral kamparena

 

 

Kommenter / comment

Skriv en ny kommentar

Vikinghopper

Vikinghopper

45, Frogn

Jeg er lidenskapelig opptatt av engelsk fotball og har etter hvert blitt en ivrig groundhopper. Det vil si at jeg bruker enhver anledning til reise rundt i England for beske flest mulige stadioner. Til tross for vre Reading supporter har jeg n etter ha ftt den moderne fotballen i vrangstrupen konsentrert meg mest om non league fotballen, langt nedover i fotballpyramiden. Jeg ga sensommeren 2012 ut en reisehndbok til engelsk fotball som tar for seg de fem verste divisjoner. Den ble utgitt p Aschehoug og heter enkelt og greit "Engelsk fotball: lagene - pubene - banene". Denne har n blitt utgitt i ny oppdatert versjon for 2013/14-sesongen. S lp og kjp :) Noen av disse reiseskildringene vil bli fryktelig lange, s jeg forskte en lsning der de i sin helhet ble lagt ut under kategorien Turrapporter, mens de ogs ble "brukket opp" og lagt inn under kategorien "Matches". Dette har jeg n gtt bort fra, men under kategorien Turrapporter finnes de allerede eksisterende. Den enkleste mten finne frem p vil nok imidlertid vre ta en kikk p kategoriene "Beskte baner/Grounds visited", der det i innleggene for de relevante land er linket til de aktuelle kamprapportene, som finnes under de relevante hjemmelag. Dette blir selvsagt lpende oppdatert. Ellers hadde jeg tenkt begrense dette til dreie seg utelukkende om britisk fotball, men etter flere sprsml om dette har jeg n valgt legge ut tilsvarende "liste" over bde Norge og andre land der jeg har sett fotball - selv om jeg her ikke vil skrive tur/kamp-rapporter slik jeg gjr med kampene i Storbritannia. Hper jeg kan inspirere noen til en tur til fotballens hjemland - spesielt nedover i lavere divisjoner og non league. Enjoy! :)

Kategorier

Arkiv