hits
Hjem/Home Grounds visited Kronologisk kampliste UK Kart/Map

Kronologisk UK / Chronological UK - Part 2: 2016-20??


2016/17:
10.08.2016: Ayr United v Aberdeen
11.08.2016: Bristol Rovers v Cardiff City
12.08.2016: FC United of Manchester v Stockport County
13.08.2016: Minehead v Uphill Castle
14.08.2016: Irchester United v Thrapston Town
15.08.2016: Chatham Town v Tooting & Mitcham United
16.08.2016: Desborough Town v Leicester Nirvana
17.08.2016: Linlithgow Rose v Broxburn Athletic
18.08.2016: Royton Town v Dukinfield Town
19.08.2016: Dundee v Hamilton Academical
20.08.2016: Chester-le-Street Town v Marske United 
21.08.2016: Cray Valley PM v Hastings United 
22.08.2016: Hednesford Town v Marine 
23.08.2016: AFC Fylde v Salford City 
24.08.2016: Malvern Town v Bewdley Town 
25.08.2016: West Ham United v Astra Giurgiu
26.08.2016: Ramsbottom United v Burscough
27.08.2016: Thorne Colliery v Harworth Colliery
28.08.2016: Sunderland U23 v Southampton U23
29.08.2016: Stockton Town v Easington Colliery
29.08.2016: Tadcaster Albion v Farsley Celtic
29.08.2016: Redcar Athletic v Windscale
30.08.2016: Gillingham Town v Bridport
31.08.2016: Annfield Plain v Richmond Town
11.11.2016: Northern Ireland v Azerbaijan
12.11.2016: Glentoran v Coleraine
13.11.2016: Chesterfield v Sheffield United
14.11.2016: Winsford United v Hanley Town
15.11.2016: Solihull Moors v Yeovil Town
26.12.2016: Wingate & Finchley v Staines Town
27.12.2016: Walton & Hersham v Westfield
27.12.2016: AFC Croydon Athletic v Cray Valley PM
27.12.2016: Binfield v Ascot United
29.12.2016: Ilkeston U21 v Boston United U21 (@Basford United)
30.12.2016: Gresley v Stocksbridge Park Steels
31.12.2016: AFC Wulfrunians v Sporting Khalsa
31.12.2016: Alvechurch v Quorn
01.01.2017: Hampton & Richmond Borough v Hemel Hempstead Town
02.01.2017: Dorking v Chessington & Hook United
02.01.2017: Godalming Town v Three Bridges
03.01.2017: West Auckland Town v Shildon
04.01.2017: Blyth Town v Team Northumbria
05.01.2017: Doncaster Rovers v Portsmouth
06.01.2017: Newark Town v Bilsthorpe
07.01.2017: Goole v Lancaster City
08.01.2017: Middlesbrough v Sheffield Wednesday
09.01.2017: Team Northumbria v Stockton Town
10.01.2017: Wellingborough Town v Harborough Town
11.01.2017: Gateshead v Kilmarnock
11.01.2017: Penrith v Newcastle Benfield
12.01.2017: Reading v Queens Park Rangers
13.01.2017: Caernarfon Town v Denbigh Town
14.01.2017: Ripon City v Rothwell
15.01.2017: Westfield United v Southey Wolves @Millmoor
16.01.2017: Herne Bay v Dover Athletic 
06.04.2017: Witton Albion v Spalding United
07.04.2017: Brandon United v Esh Winning
08.04.2017: Cambuslang Rangers v Lesmahagow
09.04.2017: Aberdeen v Rangers
11.04.2017: Cinderford Town v Cambridge City 
12.04.2017: Coxhoe Athletic v Sunderland West End
13.04.2017: Campion v Dronfield Town
14.04.2017: Garforth Town v Staveley Miners Welfare
14.04.2017: Harrogate Railway Athletic v Pickering Town
14.04.2017: Knaresborough Town v Pontefract Collieries
15.04.2017: Rossington Main v Hall Road Rangers
15.04.2017: Armthorpe Welfare v Hemsworth Miners Welfare
15.04.2017: Selby Town v Penistone Church
16.04.2017: Ashton Athletic v Squires Gate
16.04.2017: Ashton Town v Stockport Town
17.04.2017: Atherton Collieries v AFC Darwen
17.04.2017: Trafford v Colwyn Bay
17.04.2017: Maine Road v Abbey Hey
18.04.2017: Ilfracombe Town v Fremington
19.04.2017: South Normanton Athletic v Holbrook Sports
20.04.2017: Chadderton v City of Liverpool FC
21.04.2017: Norwich City v Brighton & Hove Albion
22.04.2017: Newhall United v Cromford
23.04.2017: FC Bush v New River (@Henry Barrass Stadium)
24.04.2017: Pollok v Kirkintilloch Rob Roy
25.04.2017: Spennymoor Town v Nantwich Town
26.04.2017: Thurrock v AFC Hornchurch
27.04.2017: Bewdley Town v Wellington Amateurs
28.04.2017: Bedfont Sports v Spelthorne Sports
29.04.2017: Brodsworth Welfare v Bawtry Town
30.04.2017: Charlton Athletic v Swindon Town 

2017/18:
14.08.2017: Dorchester Town v Basingstoke Town 
15.08.2017: Cradley Town v Dudley Town 
16.08.2017: Seaton Delaval Amateurs v Gateshead Rutherford 
17.08.2017: St. Helens Town v Abbey Hulton United 
18.08.2017: Sheringham v Walton United 
19.08.2017: Percy Main Amateurs v Wallington 
19.08.2017: Sunderland v Leeds United 
20.08.2017: Quorn v AFC Mansfield  
21.08.2017: Stourbridge v Nantwich Town  
22.08.2017: Thornaby v Heaton Stannington 
23.08.2017: Prudhoe Town v Windscale 
24.08.2017: Newcastle Benfield v Guisborough Town 
25.08.2017: Aveley v Witham Town  
26.08.2017: Salts v Wakefield City 
27.08.2017: Horden Colliery Welfare v Hartlepool United 'Legends' 
28.08.2017: Shildon v West Auckland Town 
28.08.2017: Darlington v Spennymoor Town 
29.08.2017: Squires Gate v Barnoldswick Town 
30.08.2017: Houghton Main v Swinton Athletic 
31.08.2017: England U20s v Netherlands U20s 
01.09.2017: Llandrindod Wells v Llanfair United 
02.09.2017: Vauxhall Motors v Heswall 
02.09.2017: Tranmere Rovers v Dover Athletic 
03.09.2017: Romulus v Kettering Town 
04.09.2017: Carnforth Rangers v Cartmel & District 
05.09.2017: Chippenham Town v Gloucester City 
06.09.2017: Darlington Railway Athletic v Tow Law Town 
26.12.2017: Tooting & Mitcham United v Dulwich Hamlet  
27.12.2017: Steyning Town v Storrington 
28.12.2017: Crystal Palace v Arsenal 
29.12.2017: Carrick Rangers v Ballinamallard United 
30.12.2017: Cliftonville v Coleraine 
01.01.2018: Colwyn Bay v Bamber Bridge 
02.01.2018: Albion Rovers v Aidrieonians 
02.01.2018: Blackburn United v Pumpherston 
03.01.2018: Conwy Borough v Llandudno Albion 
05.01.2018: Prestatyn Town v The New Saints 
06.01.2018: Robin Hood Athletic v Hartshead 
07.01.2018: Shrewsbury Town v West Ham United 
08.01.2018: Tower Hamlets v Sawbridgeworth Town 
09.01.2018: Heybridge Swifts v AFC Hornchurch 
11.01.2018: Winchester City v Southampton 
12.01.2018: Newton Abbot Spurs v Bovey Tracey 
15.01.2018: Tottenham Hotspur U23 v Everton U23 
15.01.2018: Haringey Borough v AFC Hornchurch 
16.01.2018: Canvey Island v Heybridge Swifts 
17.03.2018: Crusaders v Dungannon Swifts 
27.03.2018: Marine v Nantwich Town 
28.03.2018: Hawick Royal Albert v Vale of Leithen 
29.03.2018: Blackburn Rovers v Bradford City 
30.03.2018: Sheffield Wednesday v Preston North End 
30.03.2018: Tamworth v North Ferriby United 
31.03.2018: Didcot Town v Cinderford Town 
01.04.2018: Rangers Legends v Pompey Legends (@ AFC Portchester) 
02.04.2018: AFC Varndeanians v St. Francis Rangers 
02.04.2018: Whitehawk v Havant & Waterlooville 
03.04.2018: Queen of the South v Falkirk 
04.04.2018: Cheadle Town v Stockport Town 
05.04.2018: Carlton Town v Corby Town 
06.04.2018: Stanway Rovers v Coggeshall Town 
07.04.2018: Ashfield v Bellshill Athletic 
08.04.2018: Crownpoint United v Overlee Partizans (Scottish Amateur Sunday Trophy semi final @ Stenhousemuir) 
09.04.2018: Lincoln United v Basford United 
11.04.2018: Gateshead Leam Rangers v Sunderland West End 
12.04.2018: Bradford City v Shrewsbury Town 
13.04.2018: Halstead Town v Woodbridge Town 
14.04.2018: Hillingdon Borough v Bedford 
15.04.2018: Beehive v Rio (@ Henry Barrass Stadium) 
08.05.2018: Partick Thistle v Motherwell 
09.05.2018: Ball Haye Green v Henley Town reserves 
10.05.2018: Carharrack v St. Day 
11.05.2018: Teignmouth v Liverton United 
12.05.2018: Knutsford v Congleton Vale Rovers 
13.05.2018: Dumbarton v Alloa Athletic 
14.05.2018: Arthurlie v Hurlford United 
15.05.2018: Cottesmore Amateurs v Hathern 

2018/19:
06.07.2018: Nairn County v Inverness Caledonian Thistle 
09.07.2018: Wanderers v Harray 
10.08.2018: Ascot United v Camberley Town 
11.08.2018: Sunderland RCA v Ryhope CW 
12.08.2018: Coventry United v Rugby Town 
13.08.2018: Chelmsford City v Dulwich Hamlet 
14.08.2018: Shepshed Dynamo v Worksop Town 
15.08.2018: Abergavenny Town v Monmouth Town 
16.08.2018: Appleby Frodingham v Clay Cross Town 
17.08.2018: Wroxham v Great Yarmouth Town 
18.08.2018: Fareham Town v Shaftesbury 
19.08.2018: Barry Town United v Bala Town 
20.08.2018: Whitchurch Alport v 1874 Northwich 
21.08.2018: Rochdale v Barnsley 
22.08.2018: Cromer Town v Buxton 
23.08.2018: Easington Colliery v Durham City 
24.08.2018: Mickleover Sports v North Ferriby United 
25.08.2018: Steeton v Atherton LR 
26.08.2018: Romford v Baldock Town 
27.08.2018: AFC Hayes v CB Hounslow United 
27.08.2018: Slough Town v Dulwich Hamlet 
27.08.2018: Barkingside v Southend Manor 
28.08.2018: St. Just v West Cornwall 
29.08.2018: Little Hopton v DRAM Community 
30.08.2018: Irlam Steel v Walshaw Sports reserves 
31.08.2018: Newport City v Brecon Northcote 
01.09.2018: Tilbury v Basildon United 

 

 

Kommenter / comment

Skriv en ny kommentar

Vikinghopper

Vikinghopper

45, Frogn

Jeg er lidenskapelig opptatt av engelsk fotball og har etter hvert blitt en ivrig groundhopper. Det vil si at jeg bruker enhver anledning til reise rundt i England for beske flest mulige stadioner. Til tross for vre Reading supporter har jeg n etter ha ftt den moderne fotballen i vrangstrupen konsentrert meg mest om non league fotballen, langt nedover i fotballpyramiden. Jeg ga sensommeren 2012 ut en reisehndbok til engelsk fotball som tar for seg de fem verste divisjoner. Den ble utgitt p Aschehoug og heter enkelt og greit "Engelsk fotball: lagene - pubene - banene". Denne har n blitt utgitt i ny oppdatert versjon for 2013/14-sesongen. S lp og kjp :) Noen av disse reiseskildringene vil bli fryktelig lange, s jeg forskte en lsning der de i sin helhet ble lagt ut under kategorien Turrapporter, mens de ogs ble "brukket opp" og lagt inn under kategorien "Matches". Dette har jeg n gtt bort fra, men under kategorien Turrapporter finnes de allerede eksisterende. Den enkleste mten finne frem p vil nok imidlertid vre ta en kikk p kategoriene "Beskte baner/Grounds visited", der det i innleggene for de relevante land er linket til de aktuelle kamprapportene, som finnes under de relevante hjemmelag. Dette blir selvsagt lpende oppdatert. Ellers hadde jeg tenkt begrense dette til dreie seg utelukkende om britisk fotball, men etter flere sprsml om dette har jeg n valgt legge ut tilsvarende "liste" over bde Norge og andre land der jeg har sett fotball - selv om jeg her ikke vil skrive tur/kamp-rapporter slik jeg gjr med kampene i Storbritannia. Hper jeg kan inspirere noen til en tur til fotballens hjemland - spesielt nedover i lavere divisjoner og non league. Enjoy! :)

Kategorier

Arkiv