hits
Hjem/Home Grounds visited Kronologisk kampliste UK Kart/Map

Kronologisk UK / Chronological UK - Part 1: 1995-2016

 

1995/96:
24.10.1995: Reading v Bury

1998/99:
27.03.1999: Reading v Manchester City
05.04.1999: Reading v Fulham

2001/02:
21.08.2001: Reading v Luton Town
25.08.2001: Queens Park Rangers v Reading
27.08.2001: West Bromwich Albion v Gillingham

2004/05:
28.12.2004: Preston North End v Reading
29.12.2004: Hull City v Doncaster Rovers

2008/09:
16.09.2008: Reading v Sheffield Wednesday
28.12.2008: Darlington v Chesterfield
29.12.2008: Blackpool v Wolverhampton Wanderers
01.01.2009: Oxford United v Salisbury City

2009/10:
31.07.2009: Notts County v Liverpool XI
01.08.2009: Nottingham Forest v Birmingham City
02.08.2009: Leicester City v Real Valladolid
03.08.2009: Bristol Rovers v Liverpool XI
04.08.2009: Peterborough United v Sunderland
11.09.2009: Southend United v Leeds United
12.09.2009: Watford v Barnsley
13.09.2009: Fulham v Everton
14.09.2009: Milton Keynes Dons v Norwich City
15.09.2009: Coventry City v Sheffield United
16.09.2009: Reading v Cardiff City
18.09.2009: Sheffield United v Sheffield Wednesday
19.09.2009: Lincoln City v Shrewsbury Town
28.12.2009: Leyton Orient v Southend United
30.12.2009: Portsmouth v Arsenal
01.01.2010: Hayes & Yeading United v AFC Wimbledon
02.01.2010: Reading v Liverpool
03.01.2010: West Ham United v Arsenal
01.05.2010: Gillingham v Southampton
02.05.2010: Reading v Preston North End
03.05.2010: Luton Town v York City

2010/11:
02.10.2010: Farnborough v Lewes
04.10.2010: Kingstonian v Sutton United
05.10.2010: Barnet v Southend United
08.01.2011: Southend United v Chesterfield
10.01.2011: Crawley Town v Derby County
12.01.2011: Swindon Supermarine v Halesowen Town
17.04.2011: Cray Wanderers v Bury Town
18.04.2011: Barkingside v Bethnal Green United
19.04.2011: Sheffield FC v Brigg Town
20.04.2011: Guildford City v Colliers Wood United
21.04.2011: Reading Town v Thame United
22.04.2011: Doncaster Rovers v Crystal Palace
22.04.2011: Leeds United v Reading
23.04.2011: FC Halifax Town v Mickleover Sports
25.04.2011: Macclesfield Town v Southend United
30.05.2011: Reading v Swansea City (playoff final @Wembley)

2011/12:
23.07.2011: Cambridge City v Cambridge United
15.08.2011: New Mills v Newcastle Town
16.08.2011: Boston United v Histon
17.08.2011: Worksop Town v Stafford Rangers
19.08.2011: Lye Town v Coventry Sphinx
20.08.2011: Basingstoke Town v Sutton United
21.08.2011: Swindon Town v Oxford United
22.08.2011: Gosport Borough v Didcot Town
23.08.2011: AFC Hornchurch v Canvey Island
24.08.2011: Chester v FC United of Manchester
05.10.2011: Grays Athletic v Tilbury
06.10.2011: Cambridge United v Stockport County
07.10.2011: Cammell Laird v Bamber Bridge
08.10.2011: Maidenhead United v Chelmsford City
09.10.2011: Hayes & Yeading United v Wrexham
10.10.2011: Oldham Athletic v Milton Keynes Dons
11.10.2011: Leatherhead v East Thurrock United
27.12.2011: Windsor v Egham Town
27.12.2011: Bournemouth FC v Christchurch
30.12.2011: Hereford Unted v Accrington Stanley
31.12.2011: Thatcham Town v Didcot Town
01.01.2012: Staines Town v Hampton & Richmond Borough
02.01.2012: Hallam v Handsworth FC
06.01.2012: Burton Albion v Accrington Stanley
07.01.2012: Chorley v North Ferriby United
26.03.2012: Hitchin Town v AFC Totton
27.03.2012: Dover Athletic v Hampton & Richmond Borough
28.03.2012: Folkestone Invicta v Walton Casuals
30.03.2012: Southend United v Cheltenham Town
31.03.2012: Rotherham United v Hereford United
02.04.2012: Bradford Park Avenue v Chorley
03.04.2012: Blyth Spartans v Solihull Moors
07.04.2012: Rangers v St. Mirren

2012/13:
18.07.2012: Sutton United v Leyton Orient
19.07.2012: Evesham United v Shrewsbury Town
20.07.2012: Grimsby Town v Hull City
21.07.2012: Banbury United v Oxford City
22.07.2012: Cheshunt v Enfield Town
23.07.2012: St. Albans City v Luton Town
24.07.2012: Runcorn Linnets v Colwyn Bay
25.07.2012: Alfreton Town v Notts County
26.07.2012: Eastwood Town v Scarborough Athletic
27.07.2012: Fleetwood Town v Oldham Athletic
28.07.2012: Southport v Wigan Athletic XI
22.09.2012: Ossett Town v Burscough
25.09.2012: Farsley AFC v Ossett Town
26.09.2012: Spennymoor Town v Billingham Town
28.09.2012: Cheltenham Town v Morecambe
29.09.2012: Marlow v Slimbridge
30.09.2012: Kingstonian v Eastbourne Town
01.10.2012: Boreham Wood v Billericay Town
02.10.2012: Scarborough Athletic v Parkgate
27.12.2012: Cleethorpes Town v Grimsby Borough
29.12.2012: Sutton Coldfield Town v Kidsgrove Athletic
01.01.2013: Clevedon Town v Bridgwater Town
01.01.2013: Keynsham Town v Calne Town
02.01.2013: Radford v Holbrook Sports
04.01.2013: Walsall v Portsmouth
05.01.2013: Stourbridge v Leamington
15.02.2013: Exeter City v Accrington Stanley
16.02.2013: Ebbsfleet United v Stockport County
17.02.2013: Huddersfield Town v Wigan Athletic
18.02.2013: Melksham Town v Bradford Town
26.03.2013: Rugby Town v Beaconsfield SYCOB
27.03.2013: Ashton United v Blyth Spartans
28.03.2013: AFC Blackpool v Maine Road
29.03.2013: Brentford v Notts County
29.03.2013: Henley Town v Bracknell Town
30.03.2013: Clapton v Sawbridgeworth Town
01.04.2013: Worcester City v Oxford City
02.04.2013: Atherton Laburnum Rovers v Atherton Collieries
03.04.2013: Guiseley v FC Halifax Town
04.04.2013: Lowestoft Town v Thurrock

2013/14:
22.07.2013: Bath City v Bristol City XI
23.07.2013: March Town United v Soham Town Rangers XI
24.07.2013: Bilston Town v Boldmere St. Michaels
25.07.2013: Dunstable Town v Luton Town XI
26.07.2013: Margate v Ramsgate
27.07.2013: Aveley v Dulwich Hamlet
17.08.2013: Stamford v Frickley Athletic
18.08.2013: Littlehampton Town v St. Francis Rangers
19.08.2013: Ilkeston v Stamford
20.08.2013: Workington v Stockport County
21.08.2013: Crook Town v Dunston UTS
22.08.2013: Bootle v AFC Liverpool
23.08.2013: Sholing v Blackfield & Langley
24.08.2013: Falmouth Town v Saltash United
26.08.2013: Ash United v Cove
26.08.2013: Aldershot Town v Woking
27.12.2013: Hadleigh United v Brantham Athletic
28.12.2013: Braintree Town v Tamworth
29.12.2013: Carlisle United v Peterborough United
30.12.2013: Atherton Collieries v Bacup & Rossendale Borough
01.01.2014: Matlock Town v Worksop Town
02.01.2014: Coleshill Town v Boldmere St. Michaels
04.01.2014: York City v Dagenham & Redbridge
05.01.2014: Port Vale v Plymouth Argyle
06.01.2014: Beaconsfield SYCOB v Godalming Town
07.01.2014: Gainsborough Trinity v Altrincham
08.01.2014: Billingham Synthonia v Seaton Carew
27.01.2014: Hastings United v Burgess Hill Town
28.01.2014: Belper Town v Gresley
29.01.2014: Burscough v Tranmere Rovers
21.02.2014: Shildon v Bedlington Terriers
22.02.2014: Halesowen Town v Chasetown
23.02.2014: Cray Wanderers v Lewes
24.02.2014: Wealdstone v Harrow Borough
25.02.2014: Carshalton Athletic v Dulwich Hamlet
26.02.2014: Buxton v Stamford
24.03.2014: Glossop North End v Runcorn Linnets
25.03.2014: Plymouth Argyle v Exeter City
26.03.2014: Altrincham v Bradford Park Avenue
27.03.2014: Abingdon Town v Highworth Town
28.03.2014: Yaxley v Peterborough Northern Star
29.03.2014: Saffron Walden Town v Long Melford
11.04.2014: Rotherham United v Bradford City
12.04.2014: Worthing v Guernsey
12.04.2014: Worthing United v Pagham
13.04.2014: AFC Fylde v Skelmersdale United (@Stockport County)
14.04.2014: Rochdale Town v Northwich Fllixton Villa
15.04.2014: Tunbridge Wells v Holmesdale
16.04.2014: Lewes v Wingate & Finchley
17.04.2014: Dunston UTS v Hebburn Town
18.04.2014: North Shields v West Allotment Celtic
18.04.2014: Whitley Bay v Newcastle Benfield
18.04.2014: Ashington v Crook Town
19.04.2014: Stocksbridge Park Steels v Kings Lynn Town
20.04.2014: Consett v Durham City
20.04.2014: Ryton & Crawcrook Albion v Whickham
21.04.2014: Billingham Town v Billingham Synthonia
21.04.2014: Hartlepool United v Morecambe
21.04.2014: Newton Aycliffe v Shildon
22.04.2014: Harwich & Parkeston v Gas Recreation
23.04.2014: Bracknell Town v Maidenhead United reserves

 

2014/15:
03.07.2014: Jarrow FC v Whitley Bay
19.07.2014: Biggleswade United v Biggleswade Town
20.07.2014: Irlam v Harrogate Railway Athletic
21.07.2014: Warrington Town v 1874 Northwich
22.07.2014: Bognor Regis Town v Reading XI
23.07.2014: Great Yarmouth Town v Norwich United
24.07.2014: Stourport Swifts v Stourbridge
25.07.2014: Taunton Town v Bitton
26.07.2014: Chesham United v Stevenage
27.07.2014: Leek Town v Leek CSOB
28.07.2014: Crockenhill v Phoenix Sports
29.07.2014: Salford City v Chorley
30.07.2014: Ossett Albion v Rotherham United XI
31.07.2014: Hertford Town v Tring Athletic
12.08.2014: Stalybridge Celtic v AFC Fylde
13.08.2014: Guisborough Town v North Shields
14.08.2014: Eastleigh v Aldershot Town
15.08.2014: Staveley Miners Welfare v Worksop Town
16.08.2014: Louth Town v Grimsby Borough
17.08.2014: AFC Emley v Ashton Athletic
18.08.2014: Billericay Town v Harrow Borough
19.08.2014: Mossley v Northwich Victoria
20.08.2014: Richmond Town v Hartlepool FC
21.08.2014: Richmond Mags v West Kirby reserves
22.08.2014: Tow Law Town v Esh Winning
23.08.2014: Ipswich Town v Norwich City
23.08.2014: Ipswich Wanderers v Thetford Town
24.08.2014: Tottenham Hotspur v Queens Park Rangers
25.08.2014: Gornal Athletic v Dudley Town
25.08.2014: Bolehall Swifts v Nuneaton Griff
26.08.2014: Gorleston v Fakenham Town
27.08.2014: Wivenhoe Town v Brantham Athletic
03.10.2014: Dagenham & Redbridge v Exeter City
04.10.2014: Bexhill United v Rochester United
05.10.2014: Maidstone United v Wingate & Finchley
06.10.2014: Hyde v Chorley
07.10.2014: Harrogate Town v Gainsborough Trinity
08.10.2014: Kidderminster Harriers v Welling United
09.10.2014: England v San Marino
10.10.2014: Corinthian-Casuals v Whyteleafe
11.10.2014: Kings Lynn Town v Lancaster City
12.10.2014: Barnsley v Bradford City
13.10.2014: Daisy Hill v Cheadle Town
14.10.2014: Lancaster City v Spennymoor Town
15.10.2014: Bacup & Rossendale Borough v Stockport Sports
21.11.2014: Cardiff City v Reading
22.11.2014: Merthyr Town v Swindon Supermarine
23.11.2014: Bishop Auckland v 1874 Northwich
24.11.2014: Aston Villa v Southampton
26.11.2014: Saltash United v St. Blazey
27.12.2014: Eastbourne Town v Eastbourne United
28.12.2014: Weymouth v Arlesey Town
29.12.2014: Yeovil Town v Leyton Orient
30.12.2014: Aveley v Tilbury
01.01.2015: Barrow v AFC Fylde
02.01.2015: Thetford Town v Ely City
03.01.2015: Blackpool Wren Rovers v Lostock St. Gerards
03.01.2015: AFC Blackpool v AFC Liverpool
04.01.2015: Nuneaton Town v Bristol Rovers
05.01.2015: Burnley v Tottenham Hotspur
06.01.2015: Frickley Athletic v Blyth Spartans
07.01.2015: Pontefract Collieries v Lincoln Moorlands Railway
29.01.2015: Bristol City v Gillingham
30.01.2015: AFC Bournemouth v Watford
31.01.2015: Brockenhurst v Fareham Town
01.02.2015: Southampton v Swansea City
24.03.2015: Clitheroe v Spennymoor Town
25.03.2015: AFC Darwen v Chadderton
26.03.2015: Bowers & Pitsea v Haringey Borough
27.03.2015: Nelson v Colne
28.03.2015: Droylsden v Bamber Bridge
29.03.2015: Fleetwood Town v Preston North End
31.03.2015: Prescot Cables v Lancaster City
01.04.2015: Whitby Town v FC United of Manchester
02.04.2015: Nostell Miners Welfare v Retford United
03.04.2015: Barton Town Old Boys v Cleethorpes Town
03.04.2015: Winterton Rangers v Yorkshire Amateur
03.04.2015: Grimsby Borough v Hall Road Rangers
04.04.2015: AFC Emley v Hemsworth Miners Welfare
04.04.2015: Parkgate v Staveley Miners Welfare
04.04.2015: Shaw Lane Aquaforce v Heanor Town
04.04.2015: Penistone Church v Pontefract Collieries
06.04.2015: Arundel v Chichester City
06.04.2015: Havant & Waterlooville v Bath City
07.04.2015: Haywards Heath Town v Mile Oak
08.04.2015: Chatteris Town v Girton United
09.04.2015: Raynes Park Vale v Guildford City
28.04.2015: Bamber Bridge v Northwich Victoria
29.04.2015: Bedlington Terriers v Shildon
30.04.2015: Wednesfield v Sporting Khalsa

 

2015/16:
08.07.2015: Hucknall Town v Coalville Town
09.07.2015: Shelley v AFC Emley
10.07.2015: Hebburn Town v Seaham Red Star
11.07.2015: South Shields v Darlington 1883
12.07.2015: AFC Fylde v Rochdale
13.07.2015: Retford United v Mansfield Town XI
14.07.2015: Kendal Town v Morecambe
15.07.2015: Kidsgrove Athletic v Port Vale
16.07.2015: Atherstone Town v Tamworth XI
17.07.2015: Spalding United v Stamford
18.07.2015: Coventry Sphinx v Worcester City XI
18.07.2015: Redditch United v Stourbridge
19.07.2015: Nantwich Town v Crewe Alexandra
11.08.2015: Whitstable Town v Folkestone Invicta
12.08.2015: Willington v Brandon United
13.08.2015: Easington Colliery v Crook Town
14.08.2015: Hoddesdon Town v Sawbridgeworth Town
15.08.2015: Esh Winning v Billingham Town
16.08.2015: Whickham v Padiham
17.08.2015: Brighouse Town v Ossett Town
18.08.2015: Bromsgrove Sporting v Racing Club Warwick
19.09.2015: Bodmin Town v Callington Town
20.08.2015: Northfield Town v Inkberrow
21.08.2015: Birmingham City v Derby County
22.08.2015: Wrexham v Welling United
23.08.2015: Everton v Manchester City
24.08.2015: Harrogate Railway Athletic v Scarborough Athletic
25.08.2015: Bury Town v Wroxham
26.08.2015: Chard Town v Radstock Town
27.08.2015: Bugbrooke St. Michaels v Northampton ON Chenecks
28.08.2015: St. Ives Town v Norwich United
29.08.2015: Beccles Town v North Walsham Town
30.08.2015: Erith & Belvedere v Carshalton Athletic
31.08.2015: Ashford Town (Mx) v Chertsey Town
31.08.2015: Staines Town v Hampton & Richmond Borough
31.08.2015: Wokingham & Emmbrook v Binfield
01.09.2015: Glasshoughton Welfare v Hallam
02.09.2015: Padiham v AFC Blackpool
13.10.2015: Boston Town v Peterborough Northern Star
14.10.2015: Morpeth Town v Dunston UTS
15.10.2015: Easington Colliery v Chester-le-Street
16.10.2015: Corsham Town v Calne Town
17.10.2015: Bitton v Street
17.10.2015: Oldland Abbotonians v Ashton & Backwell United
17.10.2015: Cadbury Heath v Cribbs
17.10.2015: Keynsham Town v Westbury Town
18.10.2015: Chipping Sodbury Town v Bishop Sutton
18.10.2015: Melksham Town v Gillingham Town
19.10.2015: Hungerford Town v Chesham United
20.10.2015: Stansted v Bowers & Pitsea
21.10.2015: Heaton Stannington v Willington
22.10.2015: Easington Colliery v Alnwick Town
23.10.2015: Hanworth Villa v Redhill
24.10.2015: Bedworth United v Bideford
25.10.2015: Grays Athletic v Welling United
26.10.2015: Highmoor Ibis v Royal Wootton Bassett
27.10.2015: Greenock Morton v St. Johnstone
28.10.2015: North Ferriby United v Stalybridge Celtic
26.12.2015: Bishop's Stortford v St. Albans City
27.12.2015: Hythe Town v Folkestone Invicta
28.12.2015: CB Hounslow United v Bedfont & Feltham
28.12.2015: Cockfosters v London Tigers
28.12.2015: Barkingside v Haringey Borough
29.12.2015: Alnwick Town v Heaton Stannington
30.12.2015: Hamilton Academical v Inverness Caledonian Thistle
30.12.2015: Motherwell v St. Johnstone
31.12.2015: Blochairn Star v St. Roch's
01.01.2016: Heanor Town v Shepshed Dynamo
02.01.2016: Alloa Athletic v Falkirk
03.01.2016: Forres Mechanics v Wick Academy
04.01.2016: Runcorn Town v North Shields
05.01.2016: Blackfield & Langley v Hamworthy United
06.01.2016: Newcastle United U18s v AFC Wimbledon U18s
07.01.2016: Wigan Athletic v Gillingham
08.01.2016: Brantham Athletic v Hadleigh United
09.01.2016: Berkhamsted v Hullbridge Sports
10.01.2016: AFC Dunstable v Salisbury
11.03.2016: Long Melford v Hadleigh United
12.03.2016: Stonehouse Town v Newent Town
13.03.2016: Wolverhampton Wanderers v Birmingham City
14.03.2016: West Didsbury & Chorlton v Abbey Hey
15.03.2016: Worsbrough Bridge Athletic v Hemsworth Miners Welfare
16.03.2016: Accrington Stanley v Wycombe Wanderers
17.03.2016: Hall Road Rangers v Worsbrough Bridge Athletic
18.03.2016: Falkirk v Rangers
19.03.2016: Hill of Beath Hawthorn v Linlithgow Rose
19.03.2016: Raith Rovers v Hibernian
20.03.2016: Dundee United v Dundee
21.03.2016: Jarrow Roofing v Morpeth Town
22.03.2016: Pelsall Villa v Littleton
23.03.2016: Petersfield Town v Northwood
24.03.2016: St. Austell v St. Blazey
25.03.2016: Plymouth Parkway v Elburton Villa
25.03.2016: Liskeard Athletic v Dobwalls
26.03.2016: Sticker v Wadebridge Town
26.03.2016: Truro City v Sutton United
28.03.2016: Dulwich Hamlet v Tonbridge Angels
28.03.2016: Millwall v Burton Albion
30.03.2016: Oughtibridge War Memorial v North Gawber Colliery
31.03.2016: Walsall Wood v Rocester
27.04.2016: Treharris Athletic Western v Panteg
28.04.2016: Cowes Sports v Newport (IoW)
29.04.2016: Fleet Spurs v Downton
30.04.2016: Chertsey Town v Knaphill
01.04.2016: Harlow Town v AFC Hornchurch
02.04.2016: APM Contrast v Sutton Athletic
03.04.2016: Shepton Mallet v Cadbury Heath
04.04.2016: Swanage Town & Herston v Cranborne
05.04.2016: Marske United v Newton Aycliffe
06.04.2016: Campion v Huddersfield YMCA
07.04.2016: Barnoldswick Town v Atherton Collieries
08.04.2016: Bury v Southend United
09.04.2016: Boldon CA v Redcar Athletic
10.04.2016: Askern v Glapwell
11.04.2016: Skegness Town v Wyberton


 

Kommenter / comment

Skriv en ny kommentar

Vikinghopper

Vikinghopper

45, Frogn

Jeg er lidenskapelig opptatt av engelsk fotball og har etter hvert blitt en ivrig groundhopper. Det vil si at jeg bruker enhver anledning til reise rundt i England for beske flest mulige stadioner. Til tross for vre Reading supporter har jeg n etter ha ftt den moderne fotballen i vrangstrupen konsentrert meg mest om non league fotballen, langt nedover i fotballpyramiden. Jeg ga sensommeren 2012 ut en reisehndbok til engelsk fotball som tar for seg de fem verste divisjoner. Den ble utgitt p Aschehoug og heter enkelt og greit "Engelsk fotball: lagene - pubene - banene". Denne har n blitt utgitt i ny oppdatert versjon for 2013/14-sesongen. S lp og kjp :) Noen av disse reiseskildringene vil bli fryktelig lange, s jeg forskte en lsning der de i sin helhet ble lagt ut under kategorien Turrapporter, mens de ogs ble "brukket opp" og lagt inn under kategorien "Matches". Dette har jeg n gtt bort fra, men under kategorien Turrapporter finnes de allerede eksisterende. Den enkleste mten finne frem p vil nok imidlertid vre ta en kikk p kategoriene "Beskte baner/Grounds visited", der det i innleggene for de relevante land er linket til de aktuelle kamprapportene, som finnes under de relevante hjemmelag. Dette blir selvsagt lpende oppdatert. Ellers hadde jeg tenkt begrense dette til dreie seg utelukkende om britisk fotball, men etter flere sprsml om dette har jeg n valgt legge ut tilsvarende "liste" over bde Norge og andre land der jeg har sett fotball - selv om jeg her ikke vil skrive tur/kamp-rapporter slik jeg gjr med kampene i Storbritannia. Hper jeg kan inspirere noen til en tur til fotballens hjemland - spesielt nedover i lavere divisjoner og non league. Enjoy! :)

Kategorier

Arkiv